nákupní košík:
Nacházíte se: icon Úvod icon Informace

Informace

Informace o prodlužování řas

O zahušťování a prodlužování řas
Ženy vždy hledali způsob jak zvýraznit svou ženskou krásu. Nyní Vám představujeme nejnovější způsob prodlužování a zahušťování řas. Jedná se o metodu řasa na řasu.

Tahle metoda je jedinečná a přirozená. Díky ní docílíte, aby Vaše řasy byly husté, dlouhé a sexy. Semipernamentní řasy jsou jednoduchá vlákna vyrobená s polyesteru, které mají stejný tvar jako přírodní řasa a tím ji krásně kopíruje. Díky téhle dokonalosti vypadají řasy jako Vaše pravé. Máme k dispozici nepřeberné množství zakřivení a tloušťky řas, takže můžeme vyhovět jakékoliv zákaznici. Na očích zákazník řasy necítí, jsou ultralehké a voděodělné. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat či jiných aktivit.

Aplikace:

Na každé oko se aplikuje minimálně 40 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 – 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte. Aplikace trvá přibližně 2 hodiny v závislosti na zkušenosti stylistky. Po celou dobu aplikace zákazník leží se zavřenými oči. Po aplikaci musí být poučen od vyškolené stylistky jako o řasy pečovat.

Životní cyklus řas:
Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasy, proto je nutné každé 3-4 týdny částečné doplnění umělých řas. Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné. Nejsou nutné žádné pauzy a znovu podstoupit novou aplikaci prodlužování řas, jak to tvrdí některé společnosti. Přírodní řasy se přirozeně obnovují a prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní.

Prvních 24 - 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas!
Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas. Zde Vám píši běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout.
Prodloužené řasy nesmí přijít do styku s vodou. Vyhněte se jekékoliv páře ( koupel, vaření, sauna ) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky.  První noc spěte na zádech. Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.

Po 24 hodinách

Pobyt ve velkém teple může narušit a zeslabit účinky lepidla.
Nepoužívejte voděodolnou řasenku ani výživnou bezbarvou řasenku.
Nepoužívejte odličovače které obsahují olej.
Pokud se přece jen budete chtít líčit, použijte řasenku určenou na prodloužené řasy a nanášejte pouze na konečky prodloužených řas. Časté nanášení řasenky může snižovat životnost prodloužených řas.
Nedoporučujeme prodloužené řasy barvit. Nepoužívejte kleštičky na řasy.
Vyhněte se používání přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti prodlužovaných řas.
Všechny přípravky na prodloužené řasy Vám doporučí profesionální stylistka.


Pokud dodržíte následující pravidla, tak Vaše prodloužené řasy vydrží až 2 měsíce v závislosti na přirozeném růstu cyklu Vašich řas. Řasy vypadávají přirozeně na konci jejich růstového cyklu a podle něj je doplnění nutné  každé 2 - 4 týdny, kdy je potřeba nahradit vypadnuté řasy.

Tajemství  od firmy Blink Lash Stylist & Care jsou přirozeně krásné, svůdné a husté řasy. Řasy jsou vyráběny tou nejmodernější metodou a nabízí nepřeberné množství řas, které mají mnoho délek, zakřivení a druhů. Díky kvalitě prodlužované řasy vydrží opravdu dlouho. Tato metoda je nyní čím dál více oblíbená u slavných osobností.

Výhody prodlužování řas
Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s již krásnými dlouhými a hustými řasy. Za každé okolnosti budete vypadat vždy upraveně.

Adheziva - lepidla na řasy
Lepidla pro metodu řasa na řasu rozdělujeme do tří skupin. Výparová, méně výparová a bezvýparová. Čím větší má lepidlo odér, tím lepší je jeho funkce drženlivosti a má nejkratší schnutí.  Při menším odéru má lepidlo menší drženlivost na řasách zákaznice. Vždy před každou první aplikací, by měla stylistka probrat se zákaznicí zda je alergická, nebo netrpí z některou nemocí očí. Poté se vybere vyhovující lepidlo.
Při správné aplikaci 97% zákaznic nemá problém s lepidly, která mají odér.

U prodlužování a zahušťování řas je naprosto důležité se 24 hodin před aplikací nelíčit a 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas.
Prodlužování a zahušťování řas

Krásné dlouhé a husté řasy je sen každé moderní ženy. Bohužel ne každá žena byla přírodou obdarována krásnými řasy. Řasenky nám nahradí částečné zvýraznění řas, ale není to ten výsledek jako vidíme v reklamách na modelkách. Jelikož kosmetický průmysl a estetické služby jdou neustále kupředu a vyvíjí novinky za které jsme vděčné, nyní můžeme získat neodolatelný pohled krásných svůdných dlouhých řas i bez zbytečných nánosů řasenky. Je tady revoluční novinka prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu! Nemusíte již každé ráno vstávat o deset minut dříve, aby jste si pečlivě nalíčily řasy, protože se probudíte již upravená.
Prodlužování řas je naprosto šetrné pro Vaše přírodní řasy a můžete prodlužovat řasy neustále dokola aniž by jste poškodily Vaše přírodní řasy. Prodlužované řasy se nesundávají, ale doplňují po 3-4 týdnech.

Aby Vám prodlužované řasy vydržely co nejdéle je potřeba si vybrat správnou stylistku, která přesně určí typ zakřivení řas a tloušťku řas na Vaše řasy. Nesprávná délka, tloušťka a zakřivení řas vede ke dřívějšímu vypadnutí umělých řas a také můžou poškodit Vaše přírodní řasy.

S prodlouženými řasy budete stále upravená.


Ve 21. století máte mnoho variant jak docílit krásných dlouhých a hustých řas, ikdyž nejste přírodou tímto darem obdařena.

Jaké máme metody prodloužení řas?
Řasy můžeme prodloužit pomocí kapiček, nalepovacích řas, nalepovacích trsů, nespočetné množství zahušťovacích řasenek a v poslední řadě novinkou prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu.

Jaká metoda je nejkvalitnější?
Začneme nejméně kvalitním způsobem prodlužování řas a tím je nalepování umělých řas. Jelikož se jedná o celý plát umělý řas, tak nemusí každému oku sedět a je potřeba je zkracovat a upravovat vždy podle oka. Esteticky jsou také tyto řasy nepřirozené. Nalepení si také vyžaduje také zručnost a ne každá zákaznice snese lepidlo, které se lepí na horní víčko oka.  Tato metoda vydrží jeden den. Cena je přibližně okolo 200,- Kč za pár řas.

Lépe jsou na tom prodlužovací a zahušťovací řasenky, kterých je na našem trhu nepřeberné množství. Pokud najdete prodlužující a zárověň zahušťující řasenku, která je navíc vodoodělná a neslepuje Vaše řasy, tak můžete být spokojena. Nevýhoda zde je každodenní líčení a odličování řasenky. Řasy se Vám řasenkou prodlouží o pár milimetrů, respektivě řasenka Vám obalí neviditelné konce Vašich přírodních řas a tím řasy vypadají delší. Cena dobrých řasenek se pohybuje od 350,- Kč.

Další možností jak získat delší řasy je pomocí speciálních kapiček.  Pomocí látky lumiganem, které jsou obsaženy v kapkách, Vám výrobce slibuje delší a hustější řasy za 6-12 týdnů. Tetno výsledek, ale není tak výrazný jako když máte namalované řasy řasenkou, nebo prodloužené přirozenou metodou řasa na řasu. Tato metoda má někdy konečného výsledku takzvané - pavoučí nohy ( řasy nevypadají přirozeně ). Cena kapek se pohybuje okolo 2900,- Kč.

Další metodou je nalepování umělých trsů řas na Vaše přírodní řasy. Tato metoda Vám prodlouží a zahustí řasy, ale nevypadá úplně přirozeně a pokud dojde k vypadnutí jednoho trsu řas, tak se Vám objeví nevzhledná mezera na Vašem oku. Prodlužování řas pomocí trsů se provádí v kosmetických salonech. Jelikož se trsy lepí na Vaše řasy a lepidlo nepřijde do styku s pokožkou, tak se nemusíte bát alergických reakcí. Samozřejmě záleží v jakém kosmetickém salonu si tuto metodu necháte aplikovat a s jakým lepidlem kosmetičky pracují. Vždy je potřeba udělat test na možnou alergickou reakci.

Nejnovější metodou prodlužování a zahušťování řas je metoda řasa na řasu, kdy se na Vaše přírodní řasy lepí umělé řasy ( norokové, syntetické ) . Na jednu Vaši přírodní řasu se nalepí jedna syntetická řasa. Výhoda této metody je, že spoje jsou pouhým okem neviditelné a Vaše řasy jsou husté, prodloužené a vypadají přirozeně.  Tato metoda vydrží na řasách až 2 měsíce, ale je potřeba chodit na doplnění přibližně po třech týdnech. Novinkou jsou také glitrové a barevné řas, nebo ozdobné krystali, které Vaše oko rozzáří. Cena první aplikace prodlužování řas je přibližně od 2.000 - 3.000,- Kč. Za doplnění pak zaplatíte od 500,- Kč.

Kurzy prodlužování řas