nákupní košík:

Prodlužování a zahušťování řas

Krásné dlouhé a husté řasy je sen každé moderní ženy. Bohužel ne každá žena byla přírodou obdarována krásnými řasy. Řasenky nám nahradí částečné zvýraznění řas, ale není to ten výsledek jako vidíme v reklamách na modelkách. Jelikož kosmetický průmysl a estetické služby jdou neustále kupředu a vyvíjí novinky za které jsme vděčné, nyní můžeme získat neodolatelný pohled krásných svůdných dlouhých řas i bez zbytečných nánosů řasenky. Je tady revoluční novinka prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu! Nemusíte již každé ráno vstávat o deset minut dříve, aby jste si pečlivě nalíčily řasy, protože se probudíte již upravená.
Prodlužování řas je naprosto šetrné pro Vaše přírodní řasy a můžete prodlužovat řasy neustále dokola aniž by jste poškodily Vaše přírodní řasy. Prodlužované řasy se nesundávají, ale doplňují po 3-4 týdnech.

Aby Vám prodlužované řasy vydržely co nejdéle je potřeba si vybrat správnou stylistku, která přesně určí typ zakřivení řas a tloušťku řas na Vaše řasy. Nesprávná délka, tloušťka a zakřivení řas vede ke dřívějšímu vypadnutí umělých řas a také můžou poškodit Vaše přírodní řasy.

S prodlouženými řasy budete stále upravená.