nákupní košík:

Informace o prodlužování řas

O zahušťování a prodlužování řas
Ženy vždy hledali způsob jak zvýraznit svou ženskou krásu. Nyní Vám představujeme nejnovější způsob prodlužování a zahušťování řas. Jedná se o metodu řasa na řasu.

Tahle metoda je jedinečná a přirozená. Díky ní docílíte, aby Vaše řasy byly husté, dlouhé a sexy. Semipernamentní řasy jsou jednoduchá vlákna vyrobená s polyesteru, které mají stejný tvar jako přírodní řasa a tím ji krásně kopíruje. Díky téhle dokonalosti vypadají řasy jako Vaše pravé. Máme k dispozici nepřeberné množství zakřivení a tloušťky řas, takže můžeme vyhovět jakékoliv zákaznici. Na očích zákazník řasy necítí, jsou ultralehké a voděodělné. S prodlužovanými řasy se nemusíte bát cvičit, plavat či jiných aktivit.

Aplikace:

Na každé oko se aplikuje minimálně 40 kusů řas. Záleží také na hustotě řas zákaznice. Řasy se aplikují 1 – 2 mm od pokožky, takže je vůbec neucítíte. Aplikace trvá přibližně 2 hodiny v závislosti na zkušenosti stylistky. Po celou dobu aplikace zákazník leží se zavřenými oči. Po aplikaci musí být poučen od vyškolené stylistky jako o řasy pečovat.

Životní cyklus řas:
Každá přírodní řasa má životnost 60 až 90 dnů. Přírodní řasy postupně vypadávají a nahrazují jejich nové řasy. Prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní řasy, proto je nutné každé 3-4 týdny částečné doplnění umělých řas. Řasy můžete nosit dlouhodobě. Pokud Vám aplikuje řasy profesionálně zaškolená stylistka, tak se v žádném případě nepoškozují přírodní řasy a jsou bezpečné. Nejsou nutné žádné pauzy a znovu podstoupit novou aplikaci prodlužování řas, jak to tvrdí některé společnosti. Přírodní řasy se přirozeně obnovují a prodloužená řasa vypadne spolu s přírodní.

Prvních 24 - 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas!
Tato doba je naprosto nejdůležitější pro lepidlo, aby došlo ke správnému spojení prodloužených řas. Zde Vám píši běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout.
Prodloužené řasy nesmí přijít do styku s vodou. Vyhněte se jekékoliv páře ( koupel, vaření, sauna ) solárium, nanášení krémů okolo očí, nanášení řasenky.  První noc spěte na zádech. Zbytečně se prodloužených řas nedotýkejte.

Po 24 hodinách

Pobyt ve velkém teple může narušit a zeslabit účinky lepidla.
Nepoužívejte voděodolnou řasenku ani výživnou bezbarvou řasenku.
Nepoužívejte odličovače které obsahují olej.
Pokud se přece jen budete chtít líčit, použijte řasenku určenou na prodloužené řasy a nanášejte pouze na konečky prodloužených řas. Časté nanášení řasenky může snižovat životnost prodloužených řas.
Nedoporučujeme prodloužené řasy barvit. Nepoužívejte kleštičky na řasy.
Vyhněte se používání přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti prodlužovaných řas.
Všechny přípravky na prodloužené řasy Vám doporučí profesionální stylistka.


Pokud dodržíte následující pravidla, tak Vaše prodloužené řasy vydrží až 2 měsíce v závislosti na přirozeném růstu cyklu Vašich řas. Řasy vypadávají přirozeně na konci jejich růstového cyklu a podle něj je doplnění nutné  každé 2 - 4 týdny, kdy je potřeba nahradit vypadnuté řasy.

Tajemství  od firmy Blink Lash Stylist & Care jsou přirozeně krásné, svůdné a husté řasy. Řasy jsou vyráběny tou nejmodernější metodou a nabízí nepřeberné množství řas, které mají mnoho délek, zakřivení a druhů. Díky kvalitě prodlužované řasy vydrží opravdu dlouho. Tato metoda je nyní čím dál více oblíbená u slavných osobností.

Výhody prodlužování řas
Hlavní výhodou je to, že se již nebudete muset každý den líčit řasenkou. Probudíte se s již krásnými dlouhými a hustými řasy. Za každé okolnosti budete vypadat vždy upraveně.

Adheziva - lepidla na řasy
Lepidla pro metodu řasa na řasu rozdělujeme do tří skupin. Výparová, méně výparová a bezvýparová. Čím větší má lepidlo odér, tím lepší je jeho funkce drženlivosti a má nejkratší schnutí.  Při menším odéru má lepidlo menší drženlivost na řasách zákaznice. Vždy před každou první aplikací, by měla stylistka probrat se zákaznicí zda je alergická, nebo netrpí z některou nemocí očí. Poté se vybere vyhovující lepidlo.
Při správné aplikaci 97% zákaznic nemá problém s lepidly, která mají odér.

U prodlužování a zahušťování řas je naprosto důležité se 24 hodin před aplikací nelíčit a 48 hodin po aplikaci prodlužovaných řas.