nákupní košík:

Permanentní Make-up Brno

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení, kdy se do Vaší horní vrstvy kůže aplikuje přírodní barvivo.
Permanentní make-up nahrazuje velmi přirozený vzhled bežného denního líčení. Vhodné pro ženy, které se nerady líčí a chtějí vypadat neustále upraveně. Permanentní make-up Vám umožní aby jste vypadala stále krásná při sportu, u vody i přírodě.
U nás provádíme permanentní make-up kontury a vybarvení rtů, obočí, oční linky a to horní i dolní.
Lze tak upravit velikost, hustotu i šířku obočí a v případě chybějícího obočí jej můžeme kompletně vymodelovat.
Můžeme docílit ke zlepšení tvaru rtů, nebo potlačit jejich asymetrii. Permanentní make-up provádíme kosmetickým tetovacím strojkem, kde se používají jednorázové sterilní jehly.
Před samotnou aplikací se Vám aplikované místo potře znecitlivujícím roztokem, takže se nemusíte obávat bolesti.
Drženlivost permanentního make-pu je 3-5 let. Zde však hraje důležitý faktor a to je stáří kůže a také jak se o pokožku po aplikaci permanentního make-up staráte.
Je důležité kůži ošetřovat ochranými faktory. Po přímé aplikaci je vhodné místa moc nenamáčet, neslunit se a nenavštěvovat solária.
U mladších lidí se pokožka obměňuje výrazně rychleji a lépe, než u starších lidí a tím se může více vytrácet barevnost permanentního make-up, proto doporučujeme do dvou let aplikaci zopakovat a tak zvýraznit permanentní líčení.


Obočí

Vhodný pro ženy, které mají světlé, prořídlé obočí, nebo chtějí upravit nesrovnalosti jeho tvaru. Obočí Vám upravíme podle Vašeho přání, nebo ho můžete mít již upravené od své kosmetičky. Před samotnou aplikací permanentního make-pu se obočí namaluje tužkou a domluvíme se na požadované barvě. Barva se míchá vzhledem k pigmentu obličeje a přání zákaznice od světle hnědých barev až po nejtmavší odstíny. Doba aplikace 20 minut. Doba hojení 5 dnů.

Oční linky

Permanentní make-up se provádí na horní i dolní linky. Oční linky se opět nejdříve namalují tužkou, aby se dosáhlo požadovaného tvaru zákaznice. Můžete mít linku tenší, do špičky, nebo silnější pro zákaznice, které mají rádi výrazné líčení. Po samotné aplikaci jsou oči nateklé, jako při pláči. Doba aplikace 5 minut jedna linka. Doba hojení přibližně 1 týden.

Rty

S plnými rty vypadá každý nejen mladší, ale také sexy. Permanentní make-up rtů zaručí vždy perfektně smyslné a upravené rty. Plných rtů dosáhnete vytvoření kontury a následné vystínování podél kontury do ztracena. Také můžeme upravit kosmetické nerovnosti rtů. Kontura rtů je určena pro ty z Vás, které mají ideálnější tvar rtů a nemusí si dále nechávat rty vystínovávat. Také můžete využít kompletní barevnou výplň rtů pro zvýraznění červeni rtů. Takto po celé ploše je aplikován berevný pigment a jeho výsledkem jsou přirozeně zářivější rty. Před samotnou aplikací se vždy namaluje kontura tužkou a vybere se požadovaný odstín.

Ceník:

Obočí                            3300,- Kč
Kontura rtů s výplní             4600,- Kč
Oční linky ( horní nebo dolní )  1900,- Kč
Oční linky ( horní i dolní )     3000,- Kč
V ceně je korekce do 6- ti měsíců zdrama.

Adresa studia:
Dům pánů z lipé ( 2. patro Tattoo Dragoon )
Nám. Svobody 17
602 00 Brno
Tel: 539 000 482


Nejčastější dotazy:

Je permanentní make-up bolestivý?
Před samotnou aplikací se požadované místo znecitlivý, takže se nemusíte bát bolesti.

Jak dlouho vydrží permanentní make-up?
Drženlivost permanentního make-pu je 3-5 let. Zde však hraje důležitý faktor a to je stáří kůže a také jak se o pokožku po aplikaci permanentního make-up staráte. Barvivo se přirozeným procesem rohovatění kůže postupně vytrácí.

Jak ošetřovat aplikovaná místa?
Po přímé aplikaci je vhodné místa moc nenamáčet, neslunit se a nenavštěvovat solária. Také si neodlupovat stroupky, tím by jste si mohla aplikovaný pigment odstranit. o K ošetření doporučujeme mast Bepanthen-plus.

Jsem alergická na kosmetické přípravky. Můžu postoupit tento zákrok?
Ano, permanentní make-up můžou absolovat i zákaznice s citlivou pletí. Používají se hypoalergení barvy a všechny materiály jsou zcela sterilní a jehly na jedno použití.

Můžu si u Vás vybrat barvu kontury rtů?
Ano, máme velký výběr barev, abychom každé zákaznici mohli vyjít vstříc.

Jak dlouho se permanentní make-up hojí?
Již za 24 hodin je místo zklidněné a můžete jít do společnosti, nebo do práce. Úplné zahojení je do týdne.


Rady na závěr:
Před samotnou aplikací nepijte kávu a alkohol, alespoň 24h předem.
Pokud nosíte kontaktní čočky, přijďte v brýlích.
Pigmentovaná místa po dobu 24 hodiun nenamáčejte vodou.
Vzniklé stroupky nikdy neodlupujte.
Než se pigmentovaná místa zcela zahojí používejte krémy s faktorem 50+
Nepoužívejte bělící krémy
Týden před a po aplikaci si nebarvěte řasy a obočí
Přijďtě nenalíčená
Pokud máte cukrovku, konzultujte tento zákrok se svým lékařem.
Po aplikaci nepoužívat mýdlo na pigmentová místa po dobu 7-10 dnů
Po aplikace není vhodné minimálně týden navštěvovat společné bazény a sauny.
 

IPL odstranění chloupků, pigmentových skvrn

IPL - Trvalé odstranění chloupků
Technologie IPL umožňuje trvale odstranit nežádoucí ochlupení pomocí intenzivního pulsního světla.
Tato technologie je v současné době nejúčinější forma trvalého odstranění nežádoucích chloupků. Fotoepilací pulzním světlem se odstraňují chloupky z jakékoliv části lidského těla. Nejčastěji to však bývá v oblasti třísel a podpaží. Chloupky se však dají odstranit i z obličeje (horní ret, brada, tváře), paží, prsou, ramen, zad, hrudi, stehen a lýtek.

Jak tato technologie funguje?
Fotoepilace se provádí impulzním světlem, který pracuje na principu světelného záření. Před ošetřením je na kůži nanesena vrstva kontaktního gelu. Optický aplikátor se přiloží na kůži a vyšle světelný záblesk. Pigment v kořínku pohltí toto světlo. Světelná energie se začne přeměňovat na teplo a právě díky vysokým teplotám dochází k porušení kořínku chloupku. Při poškození váčku vypadne chloupek a na stejném místě už nenaroste.

Je ošetření IPL na odstranění chloupků trvalé?
ano, toto ošetření je trvalé, ale je potřeba aplikaci opakovat a to přibližně 4 - 6x. Důvodem je to, že chloupky se nachází buď ve fázi klidu nebo ve fázi růstu a tím, že se epilace opakuje s určitým odstupem, je velká pravděpodobnost, že pulzní světlo zničí postupně všechny kořínky chloupků. Nejlépe se odstraňují chloupky s vysokým obsahem melaninu, pigmentu ( barviva ) Světlé chloupky impulzní světlo neumí zcela zničit. Čím je kůže světlejší a chloupky jsou tmavší tím je lepší výsledek.

Je IPL odstranění chloupků bolestivé?
Tato metoda trvalého odstranění nežádoucích chloupků není příliš bolestivá. Pacient při ošetřování pociťuje mírné pálení, štípnutí a pocit tepla. Vždy záleží na ošetřovaném místě a prahu bolesti konkrétního pacienta. Po zákroku je možné schladit místo studeným obkladem.

Jak se připravit na aplikaci?
Před aplikací minimálně 3 týdny není povoleno jakákoliv depilace chlouků ( vytrhávání strijkem, voskem, pinzetou ) Také není vhodná aplikace na opálené pokožce. Těsně před aplikací se oholte žiletkou. Po zákroku je potřeba dostatečně pít a vyvarovat se přímému slunečnímu záření.

Kontraindikace
Aplikace není vhodná pro těhotné ženy, po IVF, pro ty kteří mají problém se srážlivostí krve. Jestliže se vyskytuje herpes, nebo jakékoliv poranění kůže. Pokud je pacient diabetik, epileptik, nebo má vysolý tlak měl by se o aplikaci poradit se svým lékařem.

Cena odstranění něžádoucích chloupků pomocí IPL

AKČNÍ CENA
Podpaží                                          500,- Kč
Třísla                                              800,- Kč
Třísla komplet ( brazílie )     1500,- Kč
Horní ret                                       400,- Kč
Brada                                              800,- Kč
Záda                                               3000,- Kč
Paže                                                1200,- Kč
Lýtka                                              2100,- Kč
Stehna                                           2500,- Kč
Předloktí                                      1000,- Kč
Hýždě                                            2000,- Kč

Při zaplacení 5x sezení 40% sleva - 2x sezení zdarma!